Rozliczyłeś swój PIT w Gdyni? Przyjdź po nagrodę! | Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
 
 

Rozliczyłeś swój PIT w Gdyni? Przyjdź po nagrodę!

plakatJeśli podczas składania formularza PIT (za rok 2015) w Urzędzie Skarbowym lub przez internet w odpowiedniej rubryce podałeś/aś swój aktualny gdyński adres zamieszkania, możesz odebrać nagrodę!

Jak to działa?
Dla wszystkich, którzy po raz pierwszy rozliczyli swój PIT wskazując Gdynię jako miejsce zamieszkania, Miasto przygotowało gdyńskie gadżety oraz loterię, w której do wygrania są bilety do instytucji kulturalnych, rozrywkowych i sportowych.

Co wystarczy zrobić?
Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną i wziąć udział w loterii, należy w dniach od 2 do 31 maja 2016 przyjść z dokumentem tożsamości do Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości (ul. 10 Lutego 24, Gdynia) w godzinach urzędowania i pokazać ksero bądź wydruk złożonego formularza PIT za rok 2015.

Losowanie biletów do instytucji kulturalnych, rozrywkowych i sportowych odbędzie się w środę 1 czerwca w siedzibie GCWP. O wygranych poinformujemy telefonicznie bądź mailem.

Zgodnie z prawem miejscem rozliczania się osoby fizycznej z podatku (PIT) jest urząd skarbowy w mieście zamieszkania (nie zameldowania) podatnika w ostatnim dniu roku podatkowego. Jeśli jesteś mieszkańcem Gdyni, mimo że nie jesteś tu zameldowany, możesz płacić swoje podatki w jednym z Urzędów Skarbowych w Gdyni.

Więcej o akcji: Rozlicz swój PIT w Gdyni

Partnerzy:

Experyment_logo_v2_PL_CMYK                                ME_znaki final     LOGO CFG(black)-01gdynia-sport-logo