Gdyński BiznesMam 9 – przedłużamy rekrutację!

Założyłaś rodzinę, ale jednocześnie chcesz rozpocząć nowy etap w zawodowym życiu? Skorzystaj ze wsparcia miasta, załóż własny biznes i spełniaj marzenia. Wystartował  Gdyński BiznesMam – miejski projekt przeznaczony dla mam, które chcą prowadzić działalność gospodarczą. To już dziewiąta edycja programu, który pomaga gdyniankom sięgnąć po zawodowe sukcesy.

Rejestracja do kolejnej edycji potrwa do 20 września!  Zgłoszenia do projektu przyjmowane są przez portal evenea.pl, pod adresem: https://app.evenea.pl/event/biznesmam9
Podejmij decyzję i postaw na rozwój własnej firmy, który pójdzie w parze z macierzyństwem! Dziewiąta odsłona projektu „Gdyński BiznesMam” jest skierowana właśnie do tytułowych mam, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Panie, które zgłoszą się do udziału w dziewiątej edycji zaczną działać już w piątek, 29 września. Na początek: spotkanie informacyjne, a po nim – cały cykl łącznie dziesięciu spotkań warsztatowych, które potrwają aż do 26 października. Tu znajdziesz szczegółowy harmonogram szkoleń.

Gdyński BiznesMam 9 - plakat

Kto może się zgłosić?

Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym.

Mając na uwadze komfort prowadzących, pozostałych uczestniczek oraz jak najwyższą jakość zajęć, w spotkaniach stacjonarnych mamie może towarzyszyć wyłącznie jedno dziecko do lat dwóch. Opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć sprawuje mama.

Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się jednocześnie na wszystkie z proponowanych warsztatów – poprawi to efektywność spotkań i stworzy spójną grupę przedsiębiorczych mam, które zmierzają do otwarcia własnej firmy.

Tutaj zapoznasz się z Regulaminem projektu.

Zgłoszenia do projektu przyjmujemy do 20 września, wyłącznie przez portal evenea.pl, pod tym adresem.

Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki zakwalifikowane do projektu otrzymają potwierdzenie drogą mailową. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronie Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji: Katarzyna Nowik, k.nowik@gdynia.pl, tel. 58 668-20-26

image_pdfimage_print