fbpixel fbpixel
 
 

Instrukcja korzystania z doradztwa

OFERTA ZAKOŃCZONA W DN. 30.06.2020

Zasady korzystania z usług doradczych w ramach Gdyńskiego Falochronu
Instrukcja dla przedsiębiorców

1. Usługi bezpłatnego doradztwa są dostępne wyłącznie dla gdyńskich firm.

2. 1 voucher odpowiada 60 minutom konsultacji z wybranym doradcą.

3. Każdej firmie przysługuje limit: 3 voucherów (na zakres: doradztwo prawne, doradztwo finansowe, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe) oraz 3 voucherów (na zakres: doradztwo marketingowe, doradztwo strategiczne).

4. Voucher wydawany jest  przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości na wniosek firmy zainteresowanej skorzystaniem z doradztwa.

5. Wykaz przyznanych przedsiębiorcom voucherów dostępny jest również dla poszczególnych doradców.

6. Lista doradców oraz zakres konsultacji znajdują się w zakładce: https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/pl/gdynski-falochron/wsparcie-eksperckie-i-doradcze/.

7. Gdyńska firma chcąca skorzystać z doradztwa:
a. Zgłasza mailowo (na adres m.urban@gdynia.pl) chęć skorzystania z pomocy podając pełne dane, tj.: nazwa firmy, NIP, adres wykonywania działalności , numer telefonu i dane osoby do kontaktu oraz wskazuje, z usług którego doradcy chce skorzystać.
b. W odpowiedzi, po weryfikacji w CEIDG/ KRS, otrzymuje voucher z indywidualnym kodem do wykorzystania u wybranego wcześniej doradcy. Taką samą wiadomość otrzymuje doradca.
c. Voucher jest ważny do 30 czerwca 2020r.
d. Jeśli wystąpi potrzeba wydłużenia konsultacji o kolejne godziny, firma chcąca skorzystać z pomocy ponownie zgłasza się mailowo i proces zostaje powtórzony.

8. Decyzję o długości trwania jednorazowych konsultacji oraz ich formie podejmuje doradca wraz ze zgłaszającą się do niego firmą. Z zastrzeżeniem, że:
a. Forma konsultacji musi być bezpieczna i możliwa do zrealizowania przez obie strony.
b. Konsultacje telefoniczne/ video/ skype etc. należy rozliczyć w ilości 1 voucher = 60 minut w całości lub rozłożone na potrzebne fragmenty. Konsultacja mailowa trwa do momentu decyzji doradcy o jej zakończeniu.
c. Czas trwania konsultacji w ramach vouchera obejmuje zarówno kontakt bezpośredni doradcy z firmą, jak również czas na przygotowanie doradcy/ opracowanie materiałów.

9. W przypadku wyczerpania limitu 3 voucherów na firmę, w wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się przyznanie dodatkowego czasu na dokończenie zakresu rozpoczętych konsultacji.

Szczegółowe informacje:

m.urban@gdynia.pl
m.antkowiak@gdynia.pl

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel