fbpixel fbpixel
 
 

Podsumowanie akcji voucherów na doradztwo

Program pomocowy Gdyński Falochron dla biznesu powstał w Gdyni w kwietniu w odpowiedzi na pogarszającą się sytuację naszych lokalnych firm w związku z pandemią Covid-19.

W ramach programu firmy mogą liczyć m.in. na szereg ulg i zwolnień z opłat (więcej informacji tutaj: https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/pl/gdynski-falochron/), a także na bezpłatne konsultacje ze specjalistami.

Konsultacje realizowaliśmy w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zdalnie na podstawie przyznawanych zainteresowanym firmom voucherów.

Gdyńskie firmy mogły skorzystać z doradztwa w 6 zakresach:
– prawo
– podatki
– finanse
– biznes
– marketing
– strategia

Akcja, która zakończyła się 30.06.2020, od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. W sumie skorzystało z niej 100 gdyńskich firm, a doradcy zrealizowali łącznie 239 voucherów, co dało 239 godzin konsultacji.

Wszystkim doradcom zaangażowanym we wsparcie gdyńskich firm w tym trudnym czasie serdecznie dziękujemy, a firmom życzymy powodzenia i przypominamy, że w GCWP nadal możecie korzystać ze wsparcia telefonicznego naszych specjalistów (https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/pl/dyzury-specjalistow/).

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel