Gryf Gospodarczy – zgłoś swoją firmę do końca lipca

W tym roku Gryf Gospodarczy obchodzi jubileusz 25-lecia. To szczególne wyróżnienie wręczane jest od początku istnienia samorządu regionalnego w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkie gminy do udziału w konkursie Gryf Gospodarczy w kategorii Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom. Kategoria ta jest skierowana do pomorskich samorządów lokalnych, które wspierają przedsiębiorczość na swoim terenie.

Do udziału w konkursie mogą zgłosić się także przedsiębiorstwa, które wpływają swoją działalnością na rozwój regionu, promują Pomorskie na arenie krajowej i międzynarodowej oraz są wzorem i inspiracją dla innych firm. W tym roku proponujemy nową kategorię, przeznaczoną dla podmiotów ekonomii społecznej czyli organizacji, które poprzez działalność gospodarczą i działalność pożytku publicznego wpływają pozytywnie na rozwój lokalny.

Zachęcamy do przesłania zgłoszenia, a także do podzielenia się informacją z firmami lub podmiotami ekonomii społecznej z Państwa gminy. Jest to niepowtarzalna okazja do promocji i zaprezentowania swojej działalności, a także szansa na integrację środowisk oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych podczas gali wręczenia nagród, na którą zapraszamy wszystkich uczestników konkursu.

Do konkursu mogą przystąpić podmioty, które mają zarejestrowaną siedzibę na terenie województwa pomorskiego.

Nabór został przedłużony do 31 lipca br.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie https://gryfgospodarczy.pl/

image_pdfimage_print