III Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. serdecznie zaprasza do udziału w III Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 6 marca 2008 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98.


Celem tego jednodniowego spotkania skierowanego do przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw będzie rozpowszechnianie wiedzy, która jest przydatna przy prowadzeniu działalności gospodarczej.  Zainteresowani przedsiębiorcy będą mieli okazję uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i seminariach organizowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. przy współudziale Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.


 


Głównym tematem III Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości będą możliwości pozyskiwania dofinansowania z Unii Europejskiej dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z programów krajowych i regionalnego. Wykład inaugurujący Forum poprowadzi gość specjalny prof. dr hab. Jerzy Buzek.


Program Forum wzbogacą bezpłatne szkolenia przeznaczone dla przedsiębiorców, które tym razem poświęcone zostaną  zmianom organizacyjnym, rachunkowym i podatkowym w firmie po uzyskaniu dotacji, podstawowym zasadom opracowania projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej dla przedsiębiorców oraz ochronie produktów, technologii innowacyjnej i twórczości autorskiej.


 


Wzorem lat poprzednich dodatkową częścią Forum będzie hol wystawienniczy, na którym najważniejsze organizacje wspierające przedsiębiorczość na Pomorzu takie, jak fundacje, stowarzyszenia, inkubatory przedsiębiorczości mogą prezentować przedsiębiorcom swoje usługi. Stwarza to doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji.


 


W załączeniu program III Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości oraz formularz zgłoszeniowy:Otwórz plik III_Pomorskie_Forum_Przedsiebiorczosci_Program.pdf [132.37 kB] – Otwórz plik


Pobierz plik III_Pomorskie_Forum_Przedsiebiorczosci_Forumularz_zgloszeniowy.doc [2014.5 kB] – Pobierz plik

image_pdfimage_print