Jak rozwijać się z Funduszami Europejskimi – webinarium

Dowiedz się jak rozwijać i wzmacniać zdolności badawcze i innowacyjne Twojej firmy, pomyśl o środkach na wdrażanie innowacji produktowych lub procesowych oraz cyfryzację i transformację przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonego rozwoju, jak również internacjonalizację przedsiębiorstw i wzrost kompetencji kadr.

Nowe programy otwierają wiele możliwości i form wsparcia również finansowego dla rozwoju przedsiębiorstw w Polsce. Posłuchaj o nowych programach realizowanych przez PARP w ramach funduszy europejskich 2021-2027, poznaj warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na webinarium Inicjatywy Firm Rodzinnych organizowane wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) pt. “Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Oferta PARP dla firm”.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 30 marca 2023 roku w godz. 11:00 – 12:30, a poprowadzi je dr inż. Agnieszka Kozakiewicz (starszy specjalista w Biurze Regionalnym PARP w Poznaniu).

✅ REJESTRACJA: https://ifr.clickmeeting.com/rozwijaj-sie-z-funduszami…

Podczas webinarium dowiesz się tego co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o Funduszach Europejskich, a w szczególności:
🔹 Jaką ofertę dla przedsiębiorstw w ramach dotacji ma PARP
🔹 Jaki jest harmonogram konkursów ogłaszanych i trwających
🔹 Jak zdobyć środki na projektowanie i wdrażanie nowych produktów
🔹 Jakie projekty sfinansują innowacje, lub pozwolą zwiększyć skalę działania

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu ekspertów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

image_pdfimage_print