Jak z pomocą internetu rozwinąć organizację i dotrzeć do nowych odbiorców? Bezpłatne szkolenie

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu w ramach programu szkoleniowo – rozwojowego Firmy Jutra uruchomionego przez Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej.

O szkoleniu pt. „Jak z pomocą internetu rozwinąć organizację i dotrzeć do nowych odbiorców?”
Opis

Wybierając się w internetową podróż w poszukiwaniu nowych klientów, bardzo często skupiamy się na celu zamiast na poszczególnych etapach tej wyprawy. Łatwo jest w ten sposób przegapić istotne szczegóły, dzięki którym możemy nasz cel osiągnąć znacznie szybciej i z lepszym skutkiem.

W trakcie szkolenia dowiesz się:
● jakie kluczowe elementy odpowiadają na stronie internetowej za widoczność w wynikach wyszukiwania;
● co sprawia, że użytkownicy chętniej odwiedzają strony internetowe i dokonują zamierzonych przez nas działań;
● co sprawia, że użytkownicy rezygnują z zapoznania się z ofertą;
● jak sprawdzić, czego dokładnie szukają twoi odbiorcy i o co pytają wyszukiwarkę;
● jakie narzędzia warto w tym celu wykorzystać.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu, także do kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google. Zapisz się!

Prelegent

Jakub Pustuła – Certyfikowany Specjalista ds. Marketingu Internetowego, doradca w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od 2017 roku obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

Termin i czas trwania szkolenia

Szkolenie odbędzie się w dniu 23.06 o godz. 11:00 na platformie Google Meet – Firmy Jutra i potrwa 60 minut.

Zapisy

Rejestracja na szkolenie poprzez stronę Firmy Jutra – KLIKNIJ

O programie Firmy Jutra
Rozwiń swoją firmę i internecie

Pandemia koronawirusa boleśnie dotknęła wiele osób i przedsiębiorstw. Jednocześnie przyspieszyła transformację cyfrową przesuwając klientów do internetu, tworząc zapotrzebowanie na nowe produkty, usługi i rozwijając popyt na sprzedaż i działalność online.
Działalność w internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu, utrzymanie miejsc pracy i rozwój działalności. Wiele firm rozpoczęło gwałtowną cyfrową rewolucję, w której potrzebują szybkiego kompleksowego wsparcia (w trakcie pandemii powstało 1,7 tysiąca nowych sklepów internetowych i kilkanaście tysięcy nowych sklepów w serwisach aukcyjnych).
Główną barierą dla większości firm, które już zaczęły działalność w internecie, bądź dopiero ją planują, jest brak wiedzy, umiejętności i narzędzi. Przedsiębiorcy chcą działać, uczyć się i wprowadzać zmiany, ale potrzebują przewodnika, który zrozumie ich indywidualne potrzeby i pokaże jak szybko zacząć działać we właściwym kierunku.
Aby odpowiedzieć na powyższe potrzeby, Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej uruchomił program szkoleniowo – rozwojowy Firmy Jutra.

Dla kogo jest ten program?

Program skierowany jest do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce, która planuje rozwinąć lub rozpocząć sprzedaż w internecie.

W ramach programu przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie:
  • Indywidualną konsultację z doradcą Google, który w trakcie godzinnej sesji wskaże konkretne rozwiązania dla wybranej firmy i opracuje indywidualny plan rozwoju;
  • Dedykowany kurs wideo z zakresu marketingu internetowego od Google dostępny tylko dla uczestników programu oraz praktyczne szkolenia od PFR i OChK;
  • Zaproszenie na cotygodniowe dyżury z doradcą i dostęp do ćwiczeń utrwalających wiedzę;
  • 3-miesięczny okres wsparcia w zakresie wprowadzania zmian.

Więcej o programie na stronie internetowej Firmy Jutra

image_pdfimage_print