Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości? – bezpłatne szkolenie

Logo Google Firmy Jutra

Wybierając się w internetową podróż w poszukiwaniu nowych klientów, bardzo często skupiamy się na celu zamiast na  poszczególnych etapach tej wyprawy. Łatwo jest w ten sposób przegapić istotne szczegóły, dzięki którym możemy nasz cel osiągnąć znacznie szybciej i z lepszym skutkiem.

Zapraszamy na szkolenie na platformie ZOOM 26.10. br. o godz. 10.00! ZAPISZ SIĘ!

W trakcie szkolenia dowiesz się:
● jakie kluczowe elementy odpowiadają na stronie internetowej za widoczność w wynikach wyszukiwania;
● co sprawia, że użytkownicy chętniej odwiedzają strony  internetowe i dokonują zamierzonych przez nas działań;
● co sprawia, że użytkownicy rezygnują z zapoznania się z ofertą;
● jak sprawdzić, czego dokładnie szukają twoi odbiorcy i o co pytają wyszukiwarkę;
● jakie narzędzia warto w tym celu wykorzystać.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu, także do kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

 

PROWADZĄCY:

Jakub Pustuła
Certyfikowany Specjalista ds. Marketingu Internetowego, doradca w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera  przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze  marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od2017  roku obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ NA PLATFORMIE ZOOM (link zostanie wysłany na adres mailowy na 1-2 dni przed planowanym szkoleniem).

image_pdfimage_print