Konkurs dla firm rodzinnych

17 listopada podczas 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 zostanie rozstrzygnięta I edycja organizowanego przez „Inicjatywę Firm Rodzinnych” konkursu „SKRZYDŁA INNOWACJI”, którego celem jest promocja innowacyjności wśród firm rodzinnych na rodzimym rynku.

Konkurs „SKRZYDŁA INNOWACJI” skierowany jest do firm rodzinnych prowadzących nowatorską działalność. Zgłoszenia firm będą oceniane w dwóch kategoriach:

  • INNOWACJA ROKU W POLSKIEJ FIRMIE RODZINNEJ
  • LIDER INNOWACJI W POLSKIEJ FIRMIE RODZINNEJ

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie firmy (niezależnie od wielkości), które osiągają sukcesy dzięki inwestowaniu w działalność innowacyjną, stworzyły lub wprowadziły na rynek nowe rozwiązania, technologie czy produkty, wprowadzają innowacje w obszarze działalności przedsiębiorstwa albo wykorzystują innowacyjności do budowania przewagi konkurencyjnej.

O tym, które organizacje otrzymają nagrody, zadecyduje kapituła konkursu składająca się z przedstawicieli nauki, biznesu oraz instytucji publicznych.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 6 listopada poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://u-rodziny.pl/konkurs-skrzydla-innowacji/.

16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-Rodziny

16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 to wydarzenie kierowane przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych oraz prywatnych.

Rejestracja na wydarzenie: https://u-rodziny.pl/rejestracja/

image_pdfimage_print