1

Nowe perspektywy rozwoju dla pomorskich przedsiębiorców

SEMINARIUM „NOWE PERSPEKTYWY ROZWOJU DLA POMORSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW”, 1 LUTEGO 2023 R. 11:30, HOTEL GDAŃSK

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Oddział Terenowy w Gdańsku serdecznie zaprasza na seminarium “Nowe perspektywy rozwoju dla pomorskich przedsiębiorców”, poświęcone zagadnieniom dotyczącym działalności eksportowej na rynku francuskim, a także finansowaniu ekspansji zagranicznej, technologicznej i infrastrukturalnej przedsiębiorstw.

Spotkanie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa pomorskiego rozpoczynających działania eksportowe, jak również doświadczonych eksporterów, którzy chcą budować relacje biznesowe i prowadzić sprzedaż na rynkach zagranicznych, a także producentów i dystrybutorów oraz startupów, którzy zamierzają rozwijać swoją działalność korzystając z zewnętrznych źródeł finansowania.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencji Rozwoju Pomorza, czyli instytucji pośredniczących w przyznawaniu funduszy, a także specjaliści w zakresie internacjonalizacji.

Szczegóły oraz zapisy: https://brokereksportowy.pl/aktualnosci-glowne/seminarium-nowe-perspektywy-rozwoju-dla-pomorskich-przedsiebiorcow-1-lutego-2023-r-1130-hotel-gdansk/