1

Odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

We wtorek, 21 maja odbyły się w hali Polsat Plus Arena Gdynia Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

To wydarzenie skierowane w szczególności do osób poszukujących pracy oraz planujących założenie własnej firmy. Podczas Targów odwiedzający mieli okazję spotkać się z pracodawcami z różnych branż, przedstawicielami fundacji i instytucji publicznych, jednostek szkoleniowych i edukacyjnych, a także możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami w kierunkach kształcenia i na rynku pracy.

Tegoroczną nowością była Strefa Przedsiębiorczości, w której specjaliści i doradcy z różnych instytucji, odpowiadali na pytania dotyczące zakładania własnej firmy i przedstawili dostępne formy wsparcia.

Przedstawiciele Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości podczas dwóch prezentacji, mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty i opowiedzenia o szczegółach dotyczących zakładania działalności gospodarczej.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i uczestniczyli w prezentacjach. Mamy nadzieję, że zdobyte informacje okażą się pomocne w podejmowaniu decyzji dotyczących rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do dalszego kontaktu z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, gdzie oferujemy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej.