„Kurs na Biznes” to wyjątkowa inicjatywa organizowana przez miasto Gdynia, która wspiera młodych przedsiębiorców w rozwijaniu ich pomysłów biznesowych. Uczestnicy Konkursu mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, w tym szkolenia, mentoring oraz atrakcyjne nagrody, w tym ponad 30 tysięcy złotych na start lub rozwój własnej firmy.
W Konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej (kategoria IDEA), jak i przedsiębiorcy, których firmy działają nie dłużej niż dwa lata (kategoria STARTUP).
📅 Przypominamy, że termin nadsyłania biznesplanów mija już 18 maja (niedziela) o godz. 23:59!
Aby awansować do finału Konkursu, należy przesłać wypełniony Formularz Biznesplanu – jest on w pełni edytowalny, więc nie trzeba martwić się pierwotną wielkością rubryk, które można dowolnie powiększać, by uwzględnić wszystkie kluczowe informacje.
Dla tych, którzy jeszcze dopracowują swoje pomysły, dostępna jest prezentacja ze szkolenia „Biznesplan” – znajdziesz ją tutaj.
Formularze biznesplanów należy przesyłać wyłącznie elektronicznie na adres: kursnabiznes@gdynia.pl
📄 Formaty plików: PDF lub formaty pakietu MS Office (np. .doc, .docx)
📂 Maksymalna łączna wielkość załączników: 20 MB
📑 Maksymalna liczba załączników: 5 (łącznie z treścią podstawową biznesplanu)
📌 Pobierz:
- Formularz biznesplanu (DOC, 157 KB)
- Instrukcja wypełniania i kryteria oceny (PDF, 142 KB)
- Regulamin Konkursu
Nie przegap swojej szansy na sukces! Powodzenia!