Podsumowanie XVI Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023

Tegoroczna XVI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyła się w dniach 13-19 listopada, a jej hasłem przewodnim były „Rewolucje technologiczne”.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, które odbywa się na całym świecie, ma na celu promowanie przedsiębiorczości, rozwój biznesu i kształtowanie kompetencji przyszłych liderów. W ramach tegorocznej edycji odbyły się liczne inicjatywy i wydarzenia, które miały na celu inspirowanie i wsparcie osób zainteresowanych rozwojem własnego biznesu oraz promowanie przedsiębiorczości jako ważnego czynnika wzrostu gospodarczego.

W Gdyni również nie brakowało wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprosiło do współpracy Instytut Marki Online i Komunikacji, Fundację HeyDay, Kancelarię BG TAX & LEGAL, WebFarming, Polską Fundacją Przedsiębiorczości, Agencję Rozwoju Gdyni, a także Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni oraz Pomorski Fundusz Pożyczkowy i wspólnie przygotowaliśmy szkolenia:

W siedzibie Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości odbyły się też indywidualne konsultacje w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich, doradztwa podatkowego, tworzenia biznesplanu, finansowania działalności gospodarczej oraz porad prawnych.

image_pdfimage_print