Rozlicz PIT w Gdyni – hybrydowa Toyota czeka!

Loteria „Rozlicz PIT w Gdyni” trwa. Można wziąć w niej udział do 7 czerwca. Na zgłoszenia zostało więc jeszcze nieco ponad dwa tygodnie. Wszyscy, którzy złożyli swoją deklarację podatkową w Gdyni lub zrobią to w najbliższym czasie, mogą zarejestrować się do konkursu. Każdy rozliczony w naszym mieście PIT to inwestycja w miasto i jeszcze lepszą jakość życia mieszkańców, więc wszyscy są wygrani już na starcie. Jednak przy odrobinie szczęścia, uczestnicy loterii mają szansę zdobyć też atrakcyjne nagrody. Główne trofeum to hybrydowa Toyota Yaris. Od 11 maja można przyjrzeć się jej z bliska w Centrum Riviera.

Loteria „Rozlicz PIT w Gdyni” trwa od 10 lutego i powoli zbliża się do wielkiego finału. W tym roku termin składania deklaracji podatkowych został przedłużony do 31 maja, dlatego miasto również wydłużyło czas trwania loterii – do 7 czerwca.

Jest o co walczyć. Nagroda główna to hybrydowa Toyota Yaris. Jak wygląda? Można się o tym przekonać na własne oczy. Od 11 maja auto stoi w Centrum Riviera, gdzie wzbudza zainteresowanie mieszkańców. Tuż obok niego stoją też standy z informacjami o loterii.

Poza samochodem do wygrania są również: trzy rowery Baltica Gdynia oraz dziesięć karnetów na Open’er Festival – będzie można je wykorzystać na najbliższą edycję tego muzycznego święta.

Jak wziąć udział w loterii?

Chcesz dołączyć do loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”? To bardzo proste. Konkurs jest skierowany do pełnoletnich mieszkańców, którzy złożyli swoją deklarację podatkową w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych (osobiście lub przez internet) i wskazali w niej Gdynię jako miejsce zamieszkania.

Wszystko, co należy zrobić, to wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej: www.pitwgdyni.pl. Trzeba w nim podać swoje dane osobowe oraz informację, gdzie został złożony PIT.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz pytania i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące konkursu, znajdują się na stronie www.pitwgdyni.pl.