1

Rozpoczęły się warsztaty Junior Biznes

Junior Biznes

Rozpoczęła się część warsztatowa 7. edycji konkursu Junior Biznes.

Uczestnicy kategorii JUNIOR BIZNES START wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez Fundację Gospodarczą „Kreatywne myślenie – twórcze rozwiązywanie problemów”. Kolejnym etapem będą  warsztaty filmowe w Gdyńskim Centrum Filmowym, na których uczestnicy poznają tajniki realizacji filmu i podstawy montażu.
Każdy z zespołów przygotuje film nie dłuższy niż 3 minuty, o tematyce dotyczącej środowiska naturalnego i przekazać go organizatorowi do 18 lutego 2024 roku.

Natomiast uczestnicy kategorii JUNIOR BIZNES TEEN biorą udział w warsztatach „Zarządzanie projektami – praca w grupie” oraz „Wystąpienia publiczne i prezentacja pomysłu”.
Zadaniem każdego z dziesięciu zespołów jest stworzenie projektu inicjatywy przedsiębiorczej, dotyczącej środowiska naturalnego. Uczniowie mają czas do 21 stycznia 2024 r. na złożenie gotowego projektu w formie biznesplanu.
Prezentacja projektów oraz wybór laureatów odbędą się 21 lutego 2024 roku w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Ocena projektów oraz wybór zwycięzców nastąpią do 23 lutego 2024 roku, a prezentacja finałowych projektów i uroczyste ogłoszenie wyników odbędą się podczas gali finałowej 11 marca 2024 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Lista projektów biorących udział w konkursie: https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/pl/lista-projektow-zakwalifikowanych-do-ii-etapu-konkursu/