Szkolenie internetowe Akademii PARP

Jak założyć własną firmę?


Nowe szkolenie internetowe Akademii PARP


 


Jeśli jesteś w trakcie zakładania firmy i chcesz zrobić to dobrze, masz okazję nauczyć się tego z nowego szkolenia internetowego Akademii PARP. Od 1 września 2008 na portalu edukacyjnym pod adresem www.akademiaparp.gov.pl dostępne jest szkolenie on-line „Jak założyć własną firmę”.


 


Obecnie szkolenie adresowane jest do osób, które są w trakcie zakładania własnego biznesu.
W najbliższym czasie udostępnione będzie także dla tych, którzy dopiero planują otworzenie firmy. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli skorzystać także z pozostałych dziesięciu szkoleń Akademii PARP.


 


Uczestnicy szkolenia internetowego Akademii PARP „Jak założyć własną firmę” poznają najważniejsze zagadnienia związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej.
Nie są to tylko informacje o formalnościach urzędowych, kosztach i ulgach związanych z uruchomieniem firmy, kwestiach doboru formy prawnej – czyli sprawach istotnych w momencie zakładania firmy. Wiele miejsca poświęcono finansom, podatkom, a także zagadnieniom dotyczącym rekrutacji pracowników i form prawnych zatrudnienia. Szkolenie Akademii PARP „Jak założyć własną firmę” pomoże rozwiązać dylematy, pojawiające się już w trakcie prowadzenia działalności.
To świetne kompendium wiedzy dla osób, które już część formalności mają za sobą, ale czeka ich jeszcze dużo pracy, zanim własna firma zacznie w pełni funkcjonować.„Jak założyć własną firmę” to już jedenaste szkolenie internetowe Akademii PARP.
Po raz pierwszy, dzięki Akademii PARP, polskie firmy MSP mogą sobie pozwolić na najlepsze szkolenia, które operują przykładami z praktyki biznesowej i są dostosowane do rodzimych realiów gospodarczych. Multimedialne, całkowicie bezpłatne szkolenia on-line zapewniają przedsiębiorcom dostęp do wiedzy biznesowej. Każdy absolwent szkoleń Akademii PARP otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. W szkoleniach internetowych Akademii PARP uczestniczy już prawie 48 tys. właścicieli i pracowników firm z sektora MSP.