Szybkie randki biznesowe

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Gdańsku zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych” w formule „szybkiej randki biznesowej”.

To nowatorskie rozwiązanie jest doskonałym sposobem na spotkanie się przedstawicieli firm doradczych, akredytowanych w systemie SPEKTRUM z przedstawicielami firm, które bezpośrednio takiego doradztwa potrzebują.

Jak „Szybkie Randki” wyglądają w praktyce?

W jednym miejscu, o tej samej porze, każdy ma okazję mówić „jeden do jednego”. Każda „randka” trwa 5-10 minut. Podczas „randki” mówimy sobie nawzajem o swoich działaniach, tworząc warunki do dalszej współpracy.

Kogo zapraszamy na randkę?

Spotkanie skierowane do przedsiębiorców MSP z regionu pomorskiego oraz akredytowanych w systemie SPEKTRUM firm doradczych, które ma na celu poszerzenie kręgu biznesowych kontaktów i wygenerowanie możliwości współpracy.

Ilość miejsc na spotkaniu zarówno dla firm jak i Instytucji Otoczenia Biznesu świadczących usługi doradcze jest ograniczona. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten……idzie na randkę ”

Gdzie i kiedy odbędzie się randka?

Już 1 marca w strefie O4 Coworking | Olivia Centre Budynek Olivia Four
Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

Formularz zgłoszeniowy:  https://www.arp.gda.pl/2265,formularz-msp-spektrum

Termin zgłoszeń: 28.02.2023 r.

Szczegółowe informacje: https://www.arp.gda.pl/2159,spotkania-i-webinary-w-ramach-spektrum?tresc=16313

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

image_pdfimage_print