Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni

Już 30 maja 2023 r. zapraszamy na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, które odbędą się w godzinach od 10:00 do 13:00 w hali Polsat Plus Arena Gdynia.

Szukasz pracy albo myślisz o zmianie ścieżki kariery? To wydarzenie jest dla Ciebie! Przyjdź i poznaj pracodawców z różnych branż, aplikuj na dostępne stanowiska, dowiedz się jak szukać pracy za granicą i zapoznaj się z bogatą ofertą edukacyjną. Sprawdź, jak podnieść kompetencje zawodowe i skonsultuj swoje CV z doradcą zawodowym. Wydarzenie jest również doskonałą okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku pracy oraz preferencjami pracodawców.

Targi Pracy 2023

Bogaty program

Przedstawiciele Fundacji Gospodarczej przeprowadzą prezentację na temat przygotowania
skutecznego CV, a pracownicy Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości opowiedzą o swojej ofercie oraz o tym, jak założyć działalność gospodarczą. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy przedstawią formy wsparcia dostępne w naszym urzędzie.

Nie masz profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych? Zrobisz je w Fotobudce w trakcie Targów. Przedstawicielki Szkoły wizażu i stylizacji Beauty Art pokażą zainteresowanym osobom jak wykonać makijaż na rozmowę kwalifikacyjną.

Strefa Cudzoziemca

W Strefie Cudzoziemca osoby zainteresowane tematyką legalnego pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce będą mogły porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Straży Granicznej, Urzędu Skarbowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni. W tym roku partnerem targów jest UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców. Podczas targów UNHCR wspólnie z Centrum Społeczności – Gdynia zapewni tłumaczy języka ukraińskiego i angielskiego oraz doradztwo zawodowe w języku ukraińskim.

Post-1-UKR

Dla pracodawców Targi Pracy są szansą na szybkie i sprawne przeprowadzenie rekrutacji oraz na zwiększenie rozpoznawalności firmy na lokalnym rynku.

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości są ważnym wydarzeniem w kalendarzu imprez Gdyni. Co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, uczestniczy w nich ok. 100 wystawców i tysiące odwiedzających – zarówno mieszkańców Trójmiasta, jak i ościennych powiatów.

Gdzie i kiedy?

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni
30.05.2023 r. w godzinach od 10:00 do 13:00
Hala Polsat Plus Arena Gdynia
ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia

Dla kogo?

Wydarzenie ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby bezrobotne, poszukujące pracy i myślące o zmianach w życiu zawodowym. Udział w targach jest BEZPŁATNY.

Organizatorzy

Organizatorem Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni we współpracy z Urzędem Miasta Gdynia, Fundacją Gospodarczą, Laboratorium Innowacji Społecznych, UNHCR i Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Gdańsk.

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości 2023 odbędą się w ramach Europejskiego Roku Umiejętności.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt z organizatorem: Agnieszka Kuczyńska i Gabriela Jędrusik, tel. 698 665 286, e-mail: marketing@pupgdynia.pl

image_pdfimage_print