Tworzenie i rozwój wartości marki – szkolenie dla firm rodzinnych

Tworzenie-i-rozwoj-wartosci-marki

Tworzenie i rozwój wartości marki – to kolejne szkolenie przygotowane z myślą o firmach rodzinnych.

Do jego poprowadzenia zaprosiliśmy znanego specjalistę, wykładowcę i autora – Jacka Kotarbińskiego. Jest doktorem ekonomii i finansów, ekonomistą, marketerem, inżynierem MBA. To również uznany autorytet i międzynarodowy ekspert w dziedzinie marketingu, rozwoju marki, innowacji i zarządzania sprzedażą, a także mentor startupów i firm technologicznych. Od 1990 roku skutecznie i praktycznie wspiera przedsiębiorstwa w rozwoju ich konkurencyjności.

Szkolenie skupi się na tematyce inspirowanej jego nową książką „Marka 5.0”, a dr Kotarbiński opowie Wam o budowaniu silnej marki, używaniu narzędzi marketingowych i rozwijaniu swojej marki. Realizował projekty dla takich marek jak Eurocash, Neuca, Mercedes Benz, Grupa Lotos, Energa, Polpharma, Coca-Cola, Orange, więc merytorycznie przekaże Wam wiedzę zebraną przez wiele lat współpracy z największymi firmami na rynku.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli i pracowników firm rodzinnych, którzy chcą poszerzyć swoje marketingowe horyzonty podczas darmowego szkolenia.

Szkolenie odbędzie się  16 listopada 2023 r. w Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego w godzinach 10:00-15:00 i jest bezpłatne.

Szkolenie jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Zapisy: https://marka-tp2023-g.konfeo.com/
image_pdfimage_print