witrynowo.pl – aplikacja z ofertami lokalnych sklepów

Witrynowo.pl to darmowa aplikacja, która z jednej strony umożliwia prezentację oferty sklepów, a z drugiej ułatwia klientom zakupy u lokalnych przedsiębiorców. To jej podstawowy wyróżnik na rynku: Zajrzyj do sklepów przy swojej ulicy, w swojej dzielnicy, w swoim mieście – zachęcają twórcy.

Sprawnie, lokalnie, bez dodatkowych kosztów

Pomysł na aplikację wziął się z potrzeby „człowieka zalatanego” : – Prowadząc bardzo intensywny tryb życia często nie miałem czasu dla siebie, w tym również chwili na to, by zrobić najpotrzebniejsze zakupy. Tkwiłem jednak w tym swoim zaganianiu, aż pewnego dnia przyszło mi do głowy rozwiązanie dla mnie i setki innych osób, które nigdy nie mają na nic czasu – wspomina Damian Zujewski.

Dzięki Witrynowo.pl lokalne sklepy mają możliwość pokazania w prosty sposób tego, co aktualnie mają w ofercie. Tak, aby można było te produkty obejrzeć w telefonie w drodze do lub z pracy, bez konieczności chodzenia od jednego sklepu do drugiego, czy nawet od stoiska do stoiska. Aplikacja jest rodzajem dostępnej online wystawy, która pozwala klientów i identyfikować sklepy i usługi na wybranym obszarze, a dla przedsiębiorców jest darmową platformą dotarcia z ofertą do kupujących, którzy chcą zrobić zakupy sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mogą mieć satysfakcję, że wspierają lokalny biznes, który w dobie pandemii ma szczególnie utrudnione funkcjonowanie.

Witrynowo.pl – rozwiązanie proste, a wyjątkowe

Z punktu widzenia biznesu lokowanie się na Witrynowo.pl polega na tym, że użytkownik po zarejestrowaniu konta jako Sklep umieszcza na nim identyfikujące go materiały graficzne, dane adresowe, informacje o sposobach płatności, lokalizację na mapie miasta, a następnie produkty ze zdjęciami i opisem. Co ważne, gdy dany produkt akurat nie będzie dostępny, jednym kliknięciem możemy go ukryć, a potem przywrócić na Witrynowo.pl.

Równie łatwe jest umieszczanie informacji np. o zmianie godzin funkcjonowania sklepu czy to z racji urlopu, czy różnych (np. pandemicznych) obostrzeń. Z kolei klient – zgodnie z ideą aplikacji – zaczyna swoje poszukiwania od wybrania na mapie interesującego go obszaru, a następnie „wchodzi” do sklepu i przeszukuje jego ofertę. Może dodawać produkty do ulubionych, może je udostępniać w mediach społecznościowych (co służy także promocji sklepu). Sprawdzenie metod płatności i skorzystanie z najwygodniejszej dodatkowo usprawni sfinalizowanie zakupów podczas wizyty w sklepie.

Kryterium lokalizacji jest bardzo przydatne nie tylko w naszym miejscu zamieszkania, ale też np. podczas wakacyjnych wyjazdów – dodaje Damian Zujewski. –Wystarczy wybrać w aplikacji obszar wokół naszego
hotelu, czy pensjonatu i już identyfikujemy ofertę pobliskich sklepów. Wybieramy, czego potrzebujemy i przychodzimy do sklepu pewni asortymentu. A w dzisiejszych czasach oznacza to także bezpieczniejsze zakupy, zarówno dla klientów, jak i personelu sklepu.

 

image_pdfimage_print