Wybrane zmiany podatkowe dla przedsiębiorców w 2020 roku – bezpłatne szkolenie

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Wybrane zmiany podatkowe dla przedsiębiorców w 2020 roku”.

Celem szkolenia jest przedstawienie wybranych zmian w przepisach podatkowych, wchodzących w życie w kilku etapach. Zmiany te w wielu obszarach dotyczą wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą niezależnie od ich wielkości czy statusu w podatku VAT, wprowadzają zaostrzenie „dyscypliny” podczas dokonywania płatności zobowiązań i dokumentowania obrotu gospodarczego.

Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, na czym polegają wprowadzone zmiany i jakie są skutki wynikające z ich nieprzestrzegania. Poznają między innymi obowiązki wynikające z wprowadzenia tzw. ”białej listy” oraz obligatoryjnego mechanizmu podzielonej płatności. Omówione zostaną również prawa wierzyciela i obowiązki dłużnika wynikające z wprowadzenia od 1 stycznia 2020 r. ulgi na złe długi w obszar podatków dochodowych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej wzbogaconej o case study.

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – praktyk, doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca – właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Szkolenie odbędzie się 12 lutego 2020 r. (środa) w godzinach od 9.00 do 16.00 w Urzędzie Miasta Gdyni – w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, ul. 10 Lutego 24, sala 107, (I piętro).

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji – w harmonogramie szkolenia.

Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską, tel.: (91) 312-92-22, e-mail: p.pinkowska@pfp.com.pl.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.