Wyniki konkursu Gryf Gospodarczy 2023

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy 2023
FOT. PIOTR POŁOCZAŃSKI | WWW.REDWEDDING.PL | WWW.PHOTOLIFE.PL | WWW.FACEBOOK.COM/POLOCZANSKI

Poznaliśmy liderów pomorskiego biznesu – wyniki konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy

Znamy już wyniki 24. edycji konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy 2023. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiła się rekordowa liczba podmiotów, bo wpłynęło aż 116 wniosków, z czego 112 przeszło ocenę formalną. Statuetkę gryfa otrzymało 10 najlepszych pomorskich firm, wybranych na podstawie oceny partnera merytorycznego PwC oraz Kapituły Konkursu, złożonej z przedstawicieli Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości oraz sponsora głównego. W ramach konkursu przyznano również wyróżnienia. Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom, a wszystkim biorącym udział w konkursie życzymy sukcesów na polu biznesowym i zapraszamy do spróbowanie swoich szans w kolejnej edycji.

Wśród zwycięzców znalazła się gdyńska firma:

Lider Rozwoju Kompetencji

Laureat: BEST S.A. Gdynia

Firma podejmuje inicjatywy dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika jak coaching czy Job Rotation. Na uwagę zasługuje przewidziany na okres roku program Talentów Better BEST, dedykowany pracownikom o dużym potencjale rozwojowym. Firma organizuje również spotkania z młodzieżą w swojej firmie i tworzy dla nich merytoryczny program z zakresu ekonomii i zarządzania finansami.

Wyróżnienia w kategorii Lider Eksportu – podkategoria mikro i małe przedsiębiorstwo otrzymały dwie gdyńskie firmy: Portman Lights Sp. z o.o. – producent oświetlenia scenicznego, którego lampy oświetlały wiele koncertów i produkcji największych światowych gwiazd oraz Greto Polska Sp. z o.o.– firma dostarczająca moduły fotowoltaiczne oraz produkty OZE dla firm instalacyjnych i podmiotów wykonawczych.

W kategorii Lider Zarządzania Różnorodnością nie wyłoniono laureata, natomiast wyróżnienie otrzymała gdyńska firma Car Lease Polska Sp z o. o. – eksperci na rynku leasingów samochodowych.

Natomiast w kategorii Lider Zielonej Transformacji wyróżnienie otrzymał Trefl SA  – gdyński producent zabawek i gier planszowych.

Więcej szczegółów na stronie https://gospodarka.pomorskie.eu/poznalismy-liderow-pomorskiego-biznesu-wyniki-konkursu-o-nagrode-pomorska-gryf-gospodarczy/

image_pdfimage_print