Zapraszamy na spotkanie online

Nowa unijna perspektywa to nowe wyzwania, a przede wszystkim nowe możliwości sfinansowania innowacji dla polskich przedsiębiorców. Dotacje UE ruszają pełną parą, pora się przygotować, by sięgnąć po unijne środki.

Jak wynika z opublikowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej harmonogramu naborów do konkursów dotacyjnych, w samym tylko 2023 roku firmy mogą liczyć na ponad 20 mld złotych na sfinansowanie różnego rodzaju innowacji dzięki dostępnym różnym formom wsparcia (FENG, FENIKS, RPO).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na webinarium organizowane wspólnie z LPW Consulting pt. “Jak skutecznie pozyskać dotacje unijne – nowa perspektywa finansowa, nowe możliwości i dobre praktyki”.
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 16 marca 2023 roku w godz. 11:00 – 12:30.
Spotkanie poprowadzi dr inż. Agnieszka Jakubiak (ekspert ds. dotacji LPW Consulting), zaś moderować będzie Mariola Grodnicka – Dyrektor Generalna IFR.

Podczas webinarium ekspert LPW Consulting przybliży uczestnikom, co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o Funduszach Europejskich, a w szczególności:

  • Co warto wiedzieć o nowej perspektywie finansowej na lata 2021–2027
  • Czym jest Ścieżka SMART, o co chodzi w projektach modułowych, jakie są wymagania w kompleksowym rozwoju przedsiębiorstw w ramach tej dotacji
  • Czym jest kredyt na innowacje technologiczne oraz kredyt ekologiczny, kto i kiedy może z niego skorzystać oraz co sfinansować
  • Jak skutecznie sięgnąć po dostępne unijne wsparcie?

Więcej o spotkaniu oraz link do zapisów na stronie Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych

image_pdfimage_print