Zgłoszenia tylko do 15 maja!

Kurs na Biznes – Konkurs dla młodego biznesu – na zgłoszenia czekamy tylko do 15 maja!

25 tysięcy na start lub rozwój własnej firmy, kursy oraz szkolenia, voucher na atrakcyjne studia podyplomowe czy bezpłatne wirtualne biuro – to kilka z nagród, które można wygrać w pierwszej edycji konkursu Kurs na Biznes. Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy, że masz świetny biznesowy pomysł, który potrafisz przekuć w innowacyjne działanie.

Kurs na Biznes

3 kwietnia ruszył nowy konkurs – Kurs na Biznes organizowany przez miasto Gdynia. Jeśli marzysz o własnym biznesie lub od niedawna prowadzisz działalność gospodarczą (maksymalnie od dwóch lat), ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie. Kurs na Biznes to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, ale także wsparcie finansowe dla Twojej działalności. W trakcie szkoleń poznasz tajniki prowadzenia biznesu, a także nabędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą wspierać Twoją firmę. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe, bogaty pakiet świadczeń biznesowych i szansa na pozyskanie inwestora.

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy wypełnić formularz. Formularz jest formą biznesplanu, który łatwiej wypełnić, dzięki konkursowym szkoleniom. Jeśli jednak ominęły Cię te szkolenia to zapraszamy na platformę szkoleniową Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, gdzie wciąż możesz obejrzeć wybrane szkolenia w formie e-learningu:

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gdyni lub osób, które chcą założyć lub przenieść istniejącą działalność do Gdyni. Mogą wziąć w nim udział zespoły. Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch kategoriach:

  • IDEA – dla pomysłów na założenie nowej firmy,
  • STARTUP – dla pomysłów na rozwój istniejącej firmy.

Dodatkowo 10 najlepszych uczestników konkursu będzie miało okazję skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanych szkoleń oraz indywidualnych konsultacji z profesjonalnymi mentorami biznesu.

Celem Kursu na Biznes jest wyłonienie najlepszego innowacyjnego i przyszłościowego pomysłu biznesowego oraz wsparcie w jego realizacji.

Co można wygrać?

Jest o co walczyć. Autorzy najciekawszych biznesowych koncepcji w kategoriach IDEA i STARTUP dostaną aż 25 tysięcy złotych na start lub rozwój własnej firmy. Ponadto laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i dodatkowe świadczenia wspierające założenie i rozwój działalności gospodarczej. Kurs na Biznes to także możliwość zdobycia inwestora dla własnego biznesu, wzięcia udziału w inspirujących i merytorycznych szkoleniach, szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, sprawdzenia się podczas grywalizacji oraz indywidualne wsparcie mentora w zakresie swojej działalności gospodarczej.

Uwaga! Na zgłoszenia czekamy tylko do 15 maja!

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: kursnabiznes@gdynia.pl

Strona Konkursu: Kurs na Biznes

Zachęcamy także do śledzenia profili konkursu:

Serwis internetowy Miasta Gdynia o Konkursie: www.gdynia.pl

image_pdfimage_print