1

ZROZUMIEĆ TURCJĘ. Szanse i wyzwania – seminarium gospodarcze

Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe? Zajmujesz się obsługą inwestorów? Chcesz zbudować dobrze działający zespół wielokulturowy? A może chcesz lepiej zrozumieć, zaakceptować i zaspokoić potrzeby kulturowe swoich pracowników? Stowarzyszenie „Pomorskie w Azji” zaprasza na kolejne seminarium gospodarcze, które tym razem będzie poświęcone Turcji. Weź udział w spotkaniu przybliżającym kulturę, relacje i uwarunkowania panujące w Turcji.

Samorząd Województwa Pomorskiego wraz z partnerskimi miastami Gdańskiem, Gdynią i Sopotem zapraszają na seminarium gospodarcze „ZROZUMIEĆ TURCJĘ. Szanse i wyzwania dla przedsiębiorców”. Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2024 r. w godz. 10:00- 15:00.
  • Jesteś przedsiębiorcą / studentem / pracownikiem naukowym?
  • Interesujesz się rynkiem tureckim?
  • Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe?
  • Jesteś odpowiedzialny za przyciąganie i obsługę inwestorów?
  • Chcesz podjąć współpracę z przedsiębiorcami z Turcji?
  • Chcesz zbudować dobrze działający zespół wielokulturowy?
  • Chcesz lepiej zrozumieć, zaakceptować i zaspokoić potrzeby kulturowe swoich pracowników?
  • Pracujesz lub szukasz pracy w międzynarodowym środowisku i chcesz lepiej zrozumieć swoich współpracowników?

Zapraszamy na seminarium gospodarcze „Zrozumieć Turcję”

Poznaj, zrozum, porozmawiaj, nawiąż kontakty biznesowe.

Zrozumiec_Azje_2024_Turcja_1200x630-1024x538-1

To już kolejne z cyklu organizowanych przez Stowarzyszenie „Pomorskie w Azji” seminarium gospodarcze. Tym razem bliżej przyjrzymy się i porozmawiamy o Turcji, wyjątkowym kraju położonym na styku dwóch kontynentów.

Będzie to nie tylko szansa na zdobycie lub pogłębienie swojej wiedzy, ale też okazja do nawiązania nowych kontaktów i rozmów w gronie doświadczonych ekspertów, co może się przyczynić do rozwoju kariery zawodowej lub rozszerzenia planów ekspansji pomorskich przedsiębiorców na nowy rynek.

Więcej informacji oraz szczegółowy program na stronie: https://gospodarka.pomorskie.eu/turcja-na-styku-dwoch-kontynentow-zapraszamy-na-seminarium-gospodarcze/