Życzenia z okazji Dnia Przedsiębiorcy

Mają ważny wkład w rozwój gospodarki i są bezcenną wartością miasta. Mowa o przedsiębiorcach. 21 czerwca przypada ich święto. Z tej okazji życzenia składa im wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

Szanowni Państwo,

Dziś przypada Dzień Przedsiębiorcy. Z tej okazji chciałabym złożyć Państwu bardzo serdeczne życzenia. Myślę, że w tych niespokojnych i trudnych czasach nie będzie dziwnym życzeniem życzenie… odrobiny nudy.

Chciałabym, abyście mieli Państwo czas, żeby trochę się ponudzić. Żeby przestać wymyślać, jak radzić sobie z wyzwaniami, które niedawno wydawały nam się wręcz kosmiczne, a w ostatnich latach spadają na Państwa jedno za drugim.

Oczywiście oprócz tego życzę: zdrowia, spełnienia marzeń, wielkiej satysfakcji z pracy, ale nie mniejszej z życia osobistego. A także sukcesów finansowych.

Chciałabym Państwu bardzo serdecznie podziękować za pracę. Gdynia od zawsze była miastem przedsiębiorców. Bez przedsiębiorców by nie powstała.

Również i dzisiaj wskaźnik przedsiębiorczości w naszym mieście jest znacząco wyższy od polskiej średniej. Nie poczytuję tego jednak za zasługę miasta. To zasługa Państwa. Państwa doskonałych pomysłów, niesłabnącej energii, entuzjazmu i woli pracy.

Mam nadzieję, że stwarzamy warunki, w których nie najgorzej jest realizować te swoje przedsiębiorcze pasje.
Obiecuję, że nadal będziemy się o to starać. Mam nadzieję, że pozostaną Państwo w Gdyni, a także przyciągną tutaj innych przedsiębiorców.

Wszystkiego dobrego!

Wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki
Katarzyna Gruszecka-Spychała

Źródło: https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/zyczenia-z-okazji-dnia-przedsiebiorcy,566484

image_pdfimage_print