Design thinking – sposób na sukces twojego biznesu

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane rozpoczęciem własnego biznesu na spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” i praktyczny warsztat Design Thinking Joanny Karchier.  Spotkanie odbędzie się w w dniu 18 czerwca 2018r. o godz.17.00 w sali nr 107 Urzędu Miasta Gdyni, ul. 10 Lutego 24.

Według NASA 98% dzieci, a jedynie 2% dorosłych wyróżnia się kreatywnością. A to właśnie umiejętność kreowania nowych rozwiązań/ innowacyjność jest jedną z najbardziej pożądanych cech u przedsiębiorców.

  • Jak stworzyć pomysł na biznes?
  • Jak rozwinąć już istniejący i przyciągnąć nowych klientów?
  • Jak stworzyć produkt/usługę, która wyróżni mnie od konkurencji?

Podczas warsztatów wspólnie przejdziemy przez kolejne etapy procesu projektowania, praktycznie przećwiczymy najważniejsze narzędzia i zastanowimy się jak możecie je wykorzystać w prowadzeniu działalności.

Joanna Karchier – ekspert zmiany zachowań i trener umiejętności miękkich z ponad 10-cio letnim stażem. Business Development Manager DORADCA Consultants Ltd./Huthwaite International Polska oraz praktyk Design Thinking. Pomaga polskim i międzynarodowym organizacjom w podnoszeniu pozycji konkurencyjnej na rynku, poprzez identyfikację obszarów problemowych w procesie komunikacji z klientem.  Pracuje zarówno  z korporacjami  jak i ze startupami, pokazując praktyczne aspekty Design Thinking. Przekazuje narzędzia pozwalające aktywować uśpione pokłady kreatywności, wspierające  skuteczny i stabilny rozwój biznesu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną na adres: a.berg@gdynia.pl