fbpixel fbpixel
 
 

Gdynia Kreatywna 6

Zapraszamy na szóstą edycję projektu Gdynia Kreatywna!
Tym razem spotkamy się na warsztatach (sobota- niedziela, 11-12.12.2021), podczas których uczestnicy dzięki pracy w zespołach dowiedzą się jak poprzez design zbudować przewagę konkurencyjną firmy.

Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy przejdą w zespołach przez pełen proces tworzenia innowacyjnego produktu/usługi od zbadania potrzeb klientów, poprzez tworzenie koncepcji, prototypowanie, aż do aspektów prawnych i strategicznych. Poznają narzędzia niezbędne do kreatywnej pracy i dowiedzą się na co zwrócić uwagę i z kim współpracować, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia.

Przekazane umiejętności oparte są na prostej i uniwersalnej metodzie Design Thinking, która pozwala na zastosowanie designu zarówno w dużych, jak i niewielkich przedsięwzięciach.

Warsztaty poprowadzą projektanci i strategowie z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu innowacyjnych produktów i usług ze studia projektowania wzornictwa maradDesign: prof. Marek Adamczewski, Alicja Wianecka.

DLA KOGO JEST GDYNIA KREATYWNA 6:
Dla przedsiębiorców, freelancerów, projektantów oraz osób planujących działalność gospodarczą w obszarze przemysłów kreatywnych oraz tych, którzy szukają inspiracji.

Regulamin projektu Gdynia Kreatywna 6

AGENDA: Dzień1, Dzień 2

ZAPISY NA WYDARZENIE:

  •  https://app.evenea.pl/event/482852-102gdyniakreatywna6/
  • Zapisy trwają do 9.12 do godz. 12:00
  • Udział w warsztatach jest bezpłatne
  • Każdy uczestnik zobowiązany jest do uczestnictwa w całym wydarzeniu tj. dwudniowych warsztatach
  • Decyduje selekcja zgłoszeń przez organizatora poprzez dobranie grupy osób potencjalnie najbardziej zainteresowanej tematem warsztatów
  • Ilość miejsc ograniczona: 30 osób

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel