fbpixel fbpixel
 
 

Szkolenia

POLSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI https://www.pfp.com.pl/

Polecamy bezpłatną platformę szkoleniową Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości: https://szkolenia.pfp.com.pl/


BEZPŁATNE SPOTKANIA/MINI SZKOLENIA W RAMACH PROJEKTU SPEKTRUM.

Wstęp wolny – wymagana rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.

1/Jak lokalność przyciąga nowych klientów?

Lukasz-Dlugowski_facebook

Jak nawiązywać relacje z lokalną społecznością? Dlaczego są niezbędne w biznesie? Czy bagno może być produktem luksusowym? Nowa grupa zamożnych klientów poszukująca autentyczności – jak lokalność pomoże ich przyciągnąć?

Na powyższe pytania w trakcie szkolenia udzieli odpowiedzi Łukasz Długowski, podpierając się licznymi przykładami, opowie jak lokalność przyciąga nowych klientów. Opowie także o tropieniu wilków w Puszczy Białowieskiej jako szerokiej inicjatywie powstałej i rozwijanej w oparciu o lokalnych przewodników, fotografów, rzemieślników i artystów. Szkolenie odbędzie się 12 października, godz. 17.00 w Olivia Garden, al. Grunwaldzka 472C, Gdańsk. Serdecznie zapraszamy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”.
System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

Łukasz Długowski – założyciel i pomysłodawca Mikrowypraw. W Chile był rybakiem, a w Patagonii o mało nie został gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczył się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierał maliny nordyckie. Jak się chwali w Internecie, jest „genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami”. Wydał książkę „Mikrowyprawy w wielkim mieście”. Przez dekadę był dziennikarzem, o mikrowyprawach pisał w „Gazecie Wyborczej”, magazynach „Poznaj Świat” i „Podróże”. Prowadził program w Dzień Dobry TVN oraz Travel Channel. Jest ambasadorem kampanii Tatrzańskiego Parku Narodowego „Śmieci?! Kto to widział?!”, w ramach której nagrywa podcasty i filmy.

2/ Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy?

Jacek-Czarnowski-facebook_Gdansk

Uczestnicy dowiedzą się od uznanego trenera i doradcy, Jacka Czarnowskiego, jakie są sposoby na sprawdzenie sprawności zespołu sprzedaży? Które elementy proefektywnościowe zależą od handlowców, a jakie od menedżerów? Jakie są kluczowe czynniki wpływające na efektywność sprzedażową firmy? Na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu i wdrażaniu programów doradczych związanych z rozwojem sprzedaży?

Szkolenia organizowane są w dwóch miejscowościach:

  • CZŁUCHÓW: 19 października, godz. 10.00-13.00, Stara Kaszarnia, ul. Dworcowa 13
  • GDAŃSK: 16 listopada, godz. 10.00-13.00, Craft Beer Central Hotel, ul. Podwale Grodzkie 4

Szkolenia organizowane w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”.
System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jacek Czarnowski – trener biznesu, konsultant i facylitator, mówca biznesowy, do tego handlowiec i menedżer związany ze sprzedażą. Przez ponad 17 lat był dyrektorem sprzedaży na rynku FMCG, mody i usług. Ukończył m.in. Szkołę Facylitacji Pathways, Akademię Konsultantów Zarządzania oraz Akademię Coachingu Biznesowego. Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training, właściciel Cetus Consulting. Wykładał na studiach MBA na UG i WSAiB w Gdyni.

Realizuje dla wielu firm projekty doradczo-szkoleniowe, skierowane do kadry menedżerskiej i działów handlowych. Jest twórcą i organizatorem cyklicznych konferencji „Morfologia sprzedaży” i „Morfologia przywództwa”, odbywających się nieprzerwanie od 2012 roku.

 

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel