fbpixel fbpixel
 
 

Laureaci Konkursu

Gala finałowa odbyła się 3 lipca w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Wzięli w niej udział uczestnicy oraz partnerzy konkursu. Gości powitała wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

W kategorii STARTUP  laureatem został Damian Łuniewski. Nagrodzono go za projekt „Performance Therapy”, czyli firmy terapeutyczno-treningowej świadczącej usługi z zakresu przygotowania motorycznego i fizjoterapii oraz diagnostyki sportowej.

Zwycięzca otrzymał nagrodę finansową w wysokości 25 tys. zł na rozwój własnej firmy, a także m.in.: laptop, wsparcie kapitałowe Funduszu Kapitałowego Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, voucher o wartości 500 zł na kurs lub szkolenie do zrealizowania w Gdyni lub Gdańsku, voucher o wartości 500 zł do Media Expert, bezpłatne studia podyplomowe na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu, roczne bezpłatne wirtualne biuro, 40 godz. dostępu do przestrzeni Coworkingu w PPNT oraz bezpłatne, godzinne konsultacje w Informacji Patentowej, poręczenie kredytu na realizację zwycięskiego biznesplanu (o ile uzyska pozytywną aprobatę banku), zwolnienie z opłat i prowizji pobieranych przy ubieganiu się o pożyczkę za pośrednictwem Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, doradztwo prawne w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii oraz prawa ochrony danych osobowych w wymiarze 5 godz. do wykorzystania w okresie roku od daty ogłoszenia zwycięzców, analiza EX DISC, konsultacje w ramach prowadzenia biznesu w wymiarze 3 godz., doradztwo biznesowe w wymiarze 5 godz.

Natomiast w kategorii IDEA wygrała Anna Andrzejewska. Doceniono ją za pomysł stworzenia Pracowni Myśli i Emocji, gdzie mogą się odbywać szkolenia stacjonarne lub online w zakresie prewencji i postwencji suicydalnej (samobójczej), psychoedukacji i profilaktyki kryzysów psychicznych skierowane do rodziców oraz specjalistów, w tym: nauczycieli, psychologów, pedagogów, służb mundurowych, pracowników ochrony zdrowia.

Laureatka otrzymała nagrodę finansową w wysokości 25 tys. zł na założenie i rozwój własnej działalności gospodarczej, a także m.in.: laptop z drukarką i nagrodę finansową w wysokości 1 tys. zł, wsparcie kapitałowe Funduszu Kapitałowego Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, voucher na wybrane studia podyplomowe na Uniwersytecie WSB Merito, voucher o wartości 2 tys. zł do Media Expert, bezpłatne studia podyplomowe w języku polskim na wybranym kierunku realizowanym na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, roczne bezpłatne wirtualne biuro, bezpłatne, godzinne konsultacje w wymiarze w Informacji Patentowej, poręczenie kredytu na realizację zwycięskiego biznesplanu (o ile uzyska pozytywną aprobatę banku), zwolnienie z opłat i prowizji pobieranych przy ubieganiu się o pożyczkę za pośrednictwem Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, doradztwo prawne w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii oraz prawa ochrony danych osobowych w wymiarze 5 godz. do wykorzystania w okresie roku od daty ogłoszenia zwycięzców, analiza EX DISC, konsultacje w ramach prowadzenia biznesu w wymiarze 3 godz. oraz projekt logo.

Laureaci Konkursu Kurs na Biznes

Anna Andrzejewska, laureatka Konkursu Kurs na Biznes w kategorii IDEA oraz Damian Łuniewski, laureat Konkursu Kurs na Biznes w kategorii STARTUP // fot. Magdalena Czernek

Zwycięzców wybrało jury w składzie: Katarzyna Gruszecka-Spychała – wiceprezydent Gdyni (przewodnicząca jury), Bartłomiej Wietek – dyrektor oddziału I PKO Banku Polskiego w Gdyni, Zbigniew Furman – dyrektor ds. handlu i marketingu w firmie Radmor, Ewa Wiktorek – menadżer ds. pożyczek w gdyńskim oddziale Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Katarzyna Litwin – zastępca kanclerza Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku, Radosław Stojek – prywatny przedsiębiorca, dr inż. Ewa Mazurek-Krasodomska – prodziekan ds. studenckich Wydziału Zarządzania i  Ekonomii Politechniki Gdańskiej, dr Paweł Bykowski – dziekan Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, Agata Sowula – koordynator projektów Fundacji Gospodarczej w Gdyni, Jolanta Klauze – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni, Anna Borkowska – dyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, Aneta Grzębska – prezes zarządu Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, Krzysztof Lasota – ekspert ds. strategii i sukcesji w Business Solutions & Partners, Grażyna Zalewska-Pawlisz –  trener przedsiębiorczości, właściciel ZINK Studio oraz Małgorzata Tobiszewska – prezes zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA, Instytut Rozwoju Kadr.

48f4ec28cb28672873a51be16f44caf6

Finaliści Konkursu Kurs na Biznes po zakończeniu gali finałowej w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości // fot. Magdalena Czernek

Konkurs zorganizowało Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Partnerami wydarzenia byli: PKO Bank PolskiRadmorLangowski LogisticsPolska Fundacja PrzedsiębiorczościUniwersytet WSB Merito GdyniaWydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki GdańskiejWyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w GdyniPomorski Park Naukowo-Technologiczny GdyniaFundacja Gospodarcza w GdyniPowiatowy Urząd Pracy w GdyniZINK StudioNOVATORIUS Centrum Prawa Własności Intelektualnej i Nowych TechnologiiBusiness Solutions Krzysztof Lasota & PartnersKancelaria Radcy Prawnego Tomasz PalakaBG TAX & LEGALWebFarmingPomorski Regionalny Fundusz Poręczeń KredytowychPomorski Fundusz PożyczkowyStowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Instytut Rozwoju Kadr.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel