fbpixel fbpixel
 
 

SIANKO

Jest miłośniczką przyrody i ekologii. Zachęca do korzystania z dobrodziejstw natury. Jej pasją są dzikie rośliny jadalne. Swoją wiedzą dzieli się z innymi. Prowadzi m.in. warsztaty i spacery, podczas których inspiruje innych i namawia do bliższych relacji z przyrodą. Katarzyna Banaś – twórczyni projektu „Sianko” i jej partner Wojciech Woźniak, który pomaga jej w prowadzeniu biznesu, są bohaterami kolejnego odcinka cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

Wiedza o ziołolecznictwie jest przekazywana w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie. O mocy roślin i ziół mówiła jej babcia. Dlatego miłość do natury drzemała w niej od zawsze. Na tym zbudowała swój biznes. Stworzyła go ponad 2 lata temu. Wszystko zaczęło się podczas pandemii, kiedy wraz z partnerem zaczęli nagrywać przyrodnicze i ekologiczne podcasty. Reakcje i odzew na nie były bardzo pozytywne. Dlatego z czasem projekt coraz bardziej się rozwijał. Po pandemii ruszyły spacery blisko natury i warsztaty, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Tego typu przyrodnicze i ekologiczne projekty prowadzi Katarzyna Banaś, właścicielka firmy „Sianko”. W biznesie pomaga jej partner – Wojciech Woźniak, który zajmuje się stroną techniczną. Więcej na temat projektu i jego twórców można się dowiedzieć, oglądając jedenasty odcinek trzeciej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

„Sianko” to przede wszystkim strona internetowa z podcastami i artykułami na temat  dzikich roślin jadalnych, zdrowego odżywiania, kiszonek, ekologii i natury. W ofercie są też warsztaty – stacjonarne lub online, a także spacery i e-booki. Informacje o organizowanych wydarzeniach znajdują się na facebookowym profilu „Sianka”.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel