fbpixel fbpixel
 
 

Wtorki z Rodzinnymi – materiały video

kolor

Wtorki z Rodzinnymi to element projektu miejskiego Gdyńskie Firmy Rodzinne, w którym przedsiębiorcy opowiadają o sobie sami.

Zapraszamy na gdyński Kanał Youtube i www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl!

W ramach działania, pod okiem Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości i Agencji Rozwoju Gdyni, powstało kilkadziesiąt krótkometrażowych filmów, w których głównymi bohaterami są lokalni przedsiębiorcy oraz ich rodziny.

Dzięki filmom poznajemy kilka pokoleń przedsiębiorczych osób, które na miejsce prowadzenia własnego biznesu, wiele lat temu wybrały właśnie Gdynię. Poznamy także młode, pierwszopokoleniowe firmy, które nie wyobrażały sobie adresu wykonywania działalności, innego niż gdyński.

W materiałach filmowych w ramach akcji „Wtorki z Rodzinnymi” znajdziemy przedstawicieli wielu branż, zarówno firmy z ogromną, wieloletnią tradycją, jak i te bardzo innowacyjne, nowoczesne. Każdy z filmów pokazuje historię rodziny, która niejednokrotnie ściśle przeplata się z historią firmy. Poznajemy kolejne pokolenia gdynian, dla których lokalność i powiązanie z miastem dają poczucie sukcesu.

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel