fbpixel fbpixel
 
 

I LOVE GDYNIA

To lokalni patrioci. Kochają Gdynię i dają temu wyraz, prowadząc swój biznes. Tworzą gadżety reklamowe, odzież i pamiątki, które promują nasze miasto na całym świecie. Mariusz i Katarzyna Kiedrowiczowie, właściciele sklepu „I love Gdynia”, są bohaterami kolejnego odcinka cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

Gadżety i gdyńskie pamiątki, które oferują, można znaleźć w wielu domach nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Promują nasze miasto. Wszystko zaczęło się 15 lat temu, kiedy Mariusz Kiedrowicz otworzył firmę Gostarmedia. Wtedy projektował grafiki i produkował różnego rodzaju gadżety. W 2011 roku firma przygotowała zestaw gdyńskich pamiątek na odbywający się w naszym mieście zlot żaglowców. I tak powstał koncept sklepu „I love Gdynia”. 7 lat temu do biznesu dołączyła żona pana Mariusza – Katarzyna. W prowadzenie sklepu zaangażowały się też ich dzieci. Syn pracował tam w każde wakacje. Natomiast córka cały czas pomaga w kwestiach sprzedaży online i promocji sklepu. Historię tej rodziny i ich biznesu można poznać, oglądając piąty odcinek trzeciej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Sklep „I love Gdynia” znajduje się przy al. Jana Pawła II. To jeden z najbardziej znanych punktów sprzedaży pamiątek z miasta z morza i marzeń. Odwiedzają go zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Sklep stacjonarny działa w sezonie – od maja do września. Jednak gadżety i pamiątki z Gdyni można również kupować online – przez cały rok i do dowolnego miejsca na świecie. Jak mówią właściciele, produkty „I love Gdynia” dotarły nawet do Australii czy Stanów Zjednoczonych. A jest z czego wybierać. W ofercie są m.in. magnesy, bluzy, koszulki, czapki z daszkiem i zimowe, torby, kubki, breloki, naklejki, ręczniki plażowe, podkładki pod tablice rejestracyjne, bombki, długopisy, kosmetyczki, butelki na wodę, maskotki czy podkładki pod kubek. Za projektami stoi pan Mariusz lub lokalni artyści.

Warto też wspomnieć, że zestaw gadżetów plażowych „I love Gdynia” od kilku lat jest również jedną z nagród w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel