fbpixel fbpixel
 
 

LA MANCHA

kolor

Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha to więcej niż szkoła językowa, to miejsce spotkań wszystkich zainteresowanych językiem hiszpańskim i kulturą krajów hiszpańskojęzycznych.

La Mancha to firma rodzinna, prowadzi ją małżeństwo – Liliana i Arek z Gdyni.

„Prowadzimy ją od 2011 roku oferując profesjonalną naukę języka obcego w tym również francuskiego, włoskiego, portugalskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Organizujemy cykliczne warsztaty tematyczne, konwersacje oraz wydarzenia kulturalne związane z kulturą iberoamerykańską”- opowiada o szkole pani Liliana.

Jednak szkoła to nie wszystko, łączy ich pasja do podróżowania z której narodził się nowy projekt – Wydawnictwo TODO La Mancha, blog podróżniczy www.tolecimydo.pl oraz księgarnia językowa www.todosklep.pl. Razem napisali i wydali dwie książki o swoich wyprawach. Dodatkowo Liliana, będąc tłumacz przysięgłą języka hiszpańskiego, wydała serię ebooków AVENTURAS do nauki języka hiszpańskiego.


Film z cyklu „Wtorki z Rodzinnymi” zrealizowany przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach działań miejskich skierowanych do firm rodzinnych.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel