fbpixel fbpixel
 
 

HERMES Sp. z o.o.

kolor

Ponad 30-letnia historia firmy HERMES Sp. z o.o. jest dowodem na to, że z rodziną dobrze nie wychodzi się tylko na zdjęciu!

 

HERMES Sp. z o.o powstała w 1990 roku jako jedna z pierwszych w Polsce firm spedycyjnych. Jej założycielem był śp. Andrzej Surowiec – wybitny specjalista w dziedzinie transportu morskiego, wieloletni pracownik Uniwersytetu Morskiego.

Aktualnie firmą zarządza syn pana Andrzeja – Tomasz Surowiec wraz ze swoją matką, która od wielu lat piastuje stanowisko wiceprezeski. W firmie pracuje także córka pana Tomasza- Marta, a proces sukcesji, w którym udział biorą także żona i brat pana Tomasza, już się rozpoczął.

Firma przez wszystkie lata zdobywała doświadczenie na rynkach międzynarodowych stając się stabilną rodzinną spółką w branży TSL. Pan Tomasz wraz z córką rozwinęli także drugą gałąź w firmie, która zajmuje się handlem kamieniem naturalnym.

Strona internetowa: https://hermes.com.pl/

 


Film z cyklu „Wtorki z Rodzinnymi” zrealizowany przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach działań miejskich skierowanych do firm rodzinnych.

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel