fbpixel fbpixel
 
 

RESET

To miejsce, które jest częścią lokalnej kultury. Otwarte dla wszystkich i przyciągające spojrzenia. W środku można znaleźć jedyne w swoim rodzaju rzeczy i pamiątki, które cieszą oko. Ciekawy design i dobrze zaprojektowane przedmioty codziennego użytku – to znak rozpoznawczy sklepu i galerii, jaką stworzyła Agata Hasiak, właścicielka „Resetu”. O filozofii swojego biznesu i sąsiedzkich relacjach, które buduje się w Gdyni, opowiada ona w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

Historia tego biznesu sięga 2005 roku. To wtedy Agata Hasiak zaczęła ratować stare przedmioty z duszą. Najpierw zbierała i odnawiała stare meble, które ktoś wyrzucił na śmietnik. Poświęciła się temu i tak powstała jej firma. Na początku była to tylko pracownia renowacji mebli, ale z czasem działalność się poszerzała. „Reset” to kontynuacja tego, czym zajmowała się wcześniej. Przez 11 lat prowadziła sklep na Mokotowie w Warszawie. W 2022 roku przeniosła się do Gdyni i tutaj znalazła swoje miejsce na ziemi. Tutaj też otworzyła sklep i galerię. Jak mówi, to nie tylko miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, ale również miejsce spotkań, bo relacje międzyludzkie i kontakt z klientami to coś, na czym bardzo jej zależy. W prowadzeniu biznesu wspiera ją partner – Paweł Molik. Pomaga jej w logistyce, wysyłaniu przesyłek i kontaktach z klientami. Z historią tej pary i ich firmy można się zapoznać, oglądając dziesiąty odcinek trzeciej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

„Reset” mieści się przy ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 2. Można tam znaleźć przedmioty vintage, meble po renowacji czy rzeczy wyprodukowane współcześnie, ale w zgodzie z dawnymi zasadami. Produkty te ozdobią dom, ale są również idealne na prezent. W ofercie są m.in. plakaty, ceramika, świece, kreatywne zabawki, obrazy niszowych artystów, książki oraz duży wybór publikacji poświęconych naszemu regionowi i pamiątek z Trójmiasta. Właściciele współpracują głównie z polskimi projektantami i producentami, dlatego niektóre artykuły są limitowane. „Reset” to również sklep online, więc designerskie produkty są na wyciągnięcie ręki.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel