fbpixel fbpixel
 
 

Kurs na Biznes

Kurs na Biznes - konkurs dla młodego biznesu

Kurs na Biznes to nowy konkurs organizowany przez miasto Gdynia.

Jeśli marzysz o własnym biznesie lub od niedawna prowadzisz działalność gospodarczą (maksymalnie od dwóch lat), ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie. Kurs na Biznes to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, ale także wsparcie finansowe dla Twojej działalności. W trakcie szkoleń poznasz tajniki prowadzenia biznesu, a także nabędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą wspierać Twoją firmę. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody: 25 tysięcy na start lub rozwój własnej firmy, kursy oraz szkolenia, voucher na atrakcyjne studia podyplomowe czy bezpłatne wirtualne biuro – to tylko kilka z nich.

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy wypełnić formularz, który dostępny jest na naszej stronie – na jego wypełnienie będziesz mieć ponad miesiąc. Zaprosimy Cię na bezpłatne szkolenia z tworzenia biznesplanu, a jeśli jesteś już przedsiębiorcą nauczysz się optymalizacji procesów w firmie, które pomogą Ci dopracować swój pomysł i przelać go na papier. Kolejnym etapem jest grywalizacja – tu będziesz mógł zmierzyć się z kreatywnymi zadaniami i zdobędziesz dodatkowe punkty, które zwiększą Twoje szanse na udział w finale konkursu. Wszystkie szkolenia będą odbywały się na dedykowanej platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Co ważne, z darmowych szkoleń będziesz mógł skorzystać zarówno na etapie biznesplanu i optymalizacji biznesu, jak i grywalizacji. Dodatkowo 10 najlepszych uczestników konkursu będzie miało okazję skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanych szkoleń oraz indywidualnych konsultacji z profesjonalnymi mentorami biznesu.

DLA KOGO?

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gdyni lub osób, które chcą założyć lub przenieść istniejącą działalność do Gdyni. Mogą wziąć w nim udział zespoły. Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch kategoriach:

  • IDEA – dla pomysłów na założenie nowej firmy,
  • STARTUP – dla pomysłów na rozwój istniejącej firmy.

Celem Kursu na Biznes jest wyłonienie najlepszego innowacyjnego i przyszłościowego pomysłu biznesowego oraz wsparcie w jego realizacji.

CO MOŻNA WYGRAĆ?

Jest o co walczyć. Autorzy najciekawszych biznesowych koncepcji w kategoriach IDEA i STARTUP dostaną aż 25 tysięcy złotych na start lub rozwój własnej firmy. Ponadto laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i dodatkowe świadczenia wspierające założenie i rozwój działalności gospodarczej. Kurs na Biznes to także możliwość zdobycia inwestora dla własnego biznesu, wzięcia udziału w inspirujących i merytorycznych szkoleniach, szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, sprawdzenia się podczas grywalizacji oraz indywidualne wsparcie mentora w zakresie swojej działalności gospodarczej.

KIEDY?

Nie czekaj i zgłoś się!
Jeśli chcesz spróbować swoich sił w konkursie, zacznij od naszych szkoleń, które pomogą Ci napisać dojrzały biznesplan – załóż konto na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (https://szkolenia.pfp.com.pl) – szkolenia zaczynają się już 4 kwietnia. Weź również udział w grywalizacji – skorzystaj z praktycznych szkoleń i wykonuj zadania, które dadzą ci szansę na dodatkowe punkty.

Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie. Na zgłoszenia czekamy od 3 kwietnia do 15 maja 2023r.
Powodzenia!

Więcej o poszczególnych etapach konkursu TUTAJ.

Organizatorem konkursu jest miasto Gdynia.

Zachęcamy także do śledzenia facebookowego profilu konkursu: facebook.com/kursnabiznesgdynia

KONTAKT W SPRAWIE KONKURSU:
  • Monika Antkowiak, m.antkowiak@gdynia.pl, tel. 58 668-20-16
  • Karolina Michalak, k.michalak@gdynia.pl, tel. 58 668-20-23
image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel