fbpixel fbpixel
 
 

PRACOWNIA 111

Tworzą ambitną architekturę. Każdy ich projekt jest dobrze przemyślany. Łączą młodzieńczą kreatywność z doświadczeniem. Ich zespół to grupa ludzi z pasją, którzy kochają to, co robią. Dla każdego zaprojektują coś wyjątkowego. Tomasz i Dominika Miąskiewiczowie, małżonkowie prowadzący razem Pracownię 111, opowiadają o swoim biznesie w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

Ciekawy projekt i niebanalne wnętrza? Oni wiedzą, jak je stworzyć. Ich firma powstała z pasji do architektury. Na jej czele stoi obecnie Tomasz Miąskiewicz. Pasją do zawodu, który wykonuje, zaraził go ojciec – Krzysztof – również architekt. Podobało mu się, że coś rysuje, tworzy i ciągle robi nowe rzeczy. I tak w 2009 roku ojciec i syn otworzyli własny biznes. Wśród założycieli był także kolega Tomasza ze studiów – Miłosz Stopiński. Siłą tej firmy od początku była dwupokoleniowość, która gwarantowała kreatywność i doświadczenie. Obecnie Tomasz prowadzi działalność wraz z żoną – Dominiką. Jak mówią, praca z najbliższymi to wyzwania, ale też pełne zaufanie. Państwo Miąskiewiczowie współpracują z kilkoma przyjaciółmi. Osoby do zespołu są dobierane pod względem charakteru. Chodzi o to, żeby cała grupa nadawała na podobnych falach. To według nich przepis na sukces. Historia tej firmy i osób, które ją stworzyły, została zaprezentowana w trzecim odcinku trzeciej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Pracownia 111 mieści się przy ul. Wielkopolskiej 294/8. Specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych. Zespół ma na swoim koncie biurowiec, który stanął na południu Polski. Architekci projektują również wnętrza, apartamenty, hotele czy małą architekturę.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel