fbpixel fbpixel
 
 

SEO GROUP

kolor

Choć nie wszyscy w spółce są rodziną, to rodzinnej atmosfery nie jeden przedsiębiorca może im pozazdrościć. Razem cieszą się z sukcesów, razem podejmują wyzwania i stawiają czoła problemom. A to wszystko w zgodzie z japońską filozofią Kaizen*.

Mowa o SEOgroup Interactive SA, gdyńskiej firmie rodzinnej, której prezesem i założycielem jest Michał Herok, a od samego początku w firmie wspiera go żona Teresa.

SEOgroup od prawie trzynastu lat dostarcza nieprzerwanie dla swoich klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W dziesiątą rocznicę istnienia firma przekształciła się w spółkę akcyjną.

Strona internetowa: www.seogroup.pl
Facebook: https://www.facebook.com/AgencjaSEM

* Kaizen – japońska filozofia biznesowa ustawicznego polepszania, poprawiania procesu zarządzania i produkcji na wszystkich jego szczeblach.


Film z cyklu „Wtorki z Rodzinnymi” zrealizowany przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach działań miejskich skierowanych do firm rodzinnych.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel