fbpixel fbpixel
 
 

HIDAY

Założycielami i właścicielami tej gdyńskiej firmy rodzinnej są Dorota i Kacper Cząstka – małżeństwo o wspólnych zainteresowaniach, związanych z projektowaniem graficznym, modą i marketingiem, które zdecydowali się przekuć w biznes.

Zaczęli w 2013 r. od stworzenia marki odzieżowej. Ich klienci byli jednak pod wrażeniem nie tylko oferowanych produktów, lecz także wizerunku przedsiębiorstwa – materiałów graficznych, logotypu, strony internetowej etc.
Jak mówi nam Dorota – „Pozytywne opinie odnoszące się do brandingu naszej marki, sprawiły, że zdecydowaliśmy się równolegle otworzyć studio kreatywne”.

W ten oto sposób, razem z mężem oraz dwójką wspólników założyli w 2015 r. agencję HIDAY. Firma zajmuje się marketingiem 360 stopni – kompleksowo: od tworzenia grafik, stron internetowych czy zdjęć, aż po opracowywanie strategii marketingowych i wdrażania poszczególnych jej elementów. Wszystko szyte na miarę konkretnych klientów – w zależności od ich indywidualnych potrzeb.
Filozofia firmy opiera się na budowaniu długofalowych relacji z klientami. „Tworzymy strategie marketingowe, realizujemy je, a później oceniamy i udoskonalamy. Pomagamy klientom nie tylko we wdrożeniu rozwiązań marketingowych, lecz jesteśmy przy nich cały czas, analizując, w jaki sposób podjęte działania wpływają na sprzedaż” – dodaje Dorota.

Jak to jest spędzać ze sobą 24 godziny na dobę – zarówno w pracy, jak i w domu? Zdaniem Doroty – „Kluczem jest podział obowiązków – mąż jest dyrektorem kreatywnym, natomiast ja odpowiadam za organizację, finanse, relacje wewnętrzne. Nie wyklucza to jednak pól, na których działamy wspólnie jak np. tworzenie strategii marketingowych dla klientów. Takie podejście zmniejsza szanse na powstawanie niepotrzebnych tarć. Nawet jeśli czasem one wystąpią – nie są poważne, przecież obydwoje zajmujemy się tym, co kochamy”.

Hi-Day-02_m

Hi-Day-05_m

Hi-Day-04_m

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel