fbpixel fbpixel
 
 

LILKI SZPILKI

To miejsce, w którym można pobudzić swoją wyobraźnię i przekonać się, że każdy jest w stanie stworzyć coś wyjątkowego. Prowadzone tam zajęcia pozwalają oderwać się od codziennych spraw. Ich uczestnicy szyją m.in. torby, poduszki czy kosmetyczki. A wszystko dzięki Agnieszce Nowickiej, która stworzyła to miejsce. Mowa o pracowni kreatywnej „Lilki Szpilki”. O tym, jak powstało to miejsce i co je wyróżnia, można się dowiedzieć, oglądając kolejny odcinek cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

To miejsce pełne inspiracji, w którym powstaje rękodzieło. Odbywają się tam warsztaty dla dzieci, dorosłych i rodzin. Podczas nich są tworzone jedyne w swoim rodzaju przedmioty i akcesoria, które uczestnicy robią własnoręcznie. Chodzi o pracownię kreatywną „Lilki Szpilki”. Jej historia zaczęła się 10 lat temu. Na początku Agnieszka Nowicka prowadziła kameralne warsztaty na werandzie swojego domu. Z czasem firma się rozwijała i właścicielka przeniosła działania do pracowni. W prowadzeniu biznesu wspierają ją siostra – Ada oraz córka – Zuzanna. Pierwsza pomagała wielokrotnie podczas warsztatów organizowanych poza pracownią. Druga wspiera mamę w prowadzeniu social mediów, a także tworzy autorskie zajęcia, które prowadzi głównie w ferie i wakacje. Z historią tej rodzinnej firmy można się zapoznać, oglądając szósty odcinek trzeciej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Pracownia „Lilki Szpilki” mieści się przy ul. Bema 10/1. To miejsce, gdzie każdy może wykazać się kreatywnością i zapomnieć o codziennych troskach, tworząc torby, poduszki, kosmetyczki, czy inne rękodzieło. Warsztaty są dla każdego, choć te, które cieszą się największym zainteresowaniem, są skierowane dla dzieci. To Akademia Pani Szpilki. Zajęcia są organizowane raz w tygodniu przez cały rok szkolny – w dwóch grupach. Na tym jednak nie koniec. „Lilki Szpilki” to także sklep internetowy. Można tam kupić naturalne kosmetyki, książki oraz gdyńskie rękodzieło.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel