fbpixel fbpixel
 
 

DEFIMED

Uświadamiają, jak ważną rolę podczas udzielania pierwszej pomocy pełni defibrylator AED. Od ponad 7 lat wspólnie prowadzą firmę DefiMed, która dystrybuuje te urządzenia i oferuje szkolenia z ich obsługi. Historię rodzinnego biznesu państwa Kubiszewskich zaprezentowano w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. To seria krótkich filmów o wyjątkowych lokalnych firmach – zarówno wielopokoleniowych, jak i tych, które dopiero rozwijają skrzydła.

 

Piotr, Magdalena, Filip Kubiszewscy - Defimed AED
DefiMed to rodzinny biznes z misją. Ponad siedem lat temu stworzył go Piotr Kubiszewski, który chce zwracać uwagę na to, jak potrzebne są defibrylatory AED w przestrzeni publicznej. W tym celu prowadzi szkolenia z obsługi tego typu urządzeń i udzielania pierwszej pomocy. Jego firma jest też autoryzowanym dystrybutorem defibrylatorów marki Lifepak. W prowadzeniu biznesu pomagają mu dzieci – Magdalena i Filip. Jego córka zajmuje się marketingiem i odpowiada za wizerunek firmy. Natomiast syn obsługuje stronę internetową oraz sklep online.

DefiMed ma siedzibę przy ul. Olgierda 91/3. Jednak sprzęt, który dystrybuuje firma, można nabyć w sklepie internetowym. W ofercie są defibrylatory AED, ale również inne produkty medyczne, takie jak namioty ratunkowe, urządzenia do sterylizacji pomieszczeń, manekiny RKO czy kapsuły i akcesoria do AED.

https://www.youtube.com/watch?v=vy4Oz4eFjEc

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel