fbpixel fbpixel
 
 

RIBY.PL

kolor

Jak sami o sobie mówią są grupą zapaleńców zapatrzonych w morze. Maciej Maliński –  właściciel turystyczno-szkoleniowej firmy RIBY.pl, wraz z córką Malwiną są bohaterami 17. filmu z cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Pomimo pandemii zawsze jest czas i warto pochwalić się znajomym z Polski takim miastem jak Gdynia, mające kapitalne położenie oraz historię znacznie ciekawszą niż wiele od niej starszych miast” – podkreśla pan Maciej.

RIBY.PL  to rodzinna gdyńska firma , specjalizująca się w organizacji wycieczek po Zatoce Gdańskiej z wykorzystaniem nowoczesnych motorówek.

W trakcie minimum godzinnego rejsu RIBY (motorówki) docierają w najciekawsze zakątki naszego wybrzeża. W każdym z tych miejsc pan Maciej zatrzymuje łódź i opowiada o tym, co widać i jaka wiąże się z tym historia.

Wiele osób uważa, właśnie tę autorską, żywą narrację oraz staranny wybór miejsc, panoram morskich i widoków, plenerów od stron wody za najważniejsze atuty oferty.

Na pokładach RIBY.PL goszczą więc nie tylko turyści, ale również mieszkańcy Trójmiasta, którzy często w ten sposób „oprowadzają” przyjaciół z Polski po swoim sąsiedztwie.

 

Facebook: https://www.facebook.com/ribypl

Strona internetowa: https://www.riby.pl/


Film z cyklu „Wtorki z Rodzinnymi” zrealizowany przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach działań miejskich skierowanych do firm rodzinnych.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel