Trwa loteria Rozlicz PIT w Gdyni

ODWIEDŹ CENTRUM RIVIERA,

ZOBACZ NAGRODĘ GŁÓWNĄ,

ZŁÓŻ DEKLARACJĘ PIT PRZEZ INTERNET

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE LOTERII? Przyjdź do Centrum Riviera w sobotę 7, 14, 21, 28 kwietnia
i 5 maja, w godz. 12-19. Poznaj osiągi i parametry techniczne Toyoty Yaris  Hybrid. Dopytaj o szczegóły udziału w loterii i o pozostałe atrakcyjne nagrody.

CHCESZ ROZLICZYĆ PIT PRZEZ INTERNET? Przyjdź do Centrum Riviera w sobotę 7, 14, 21 kwietnia, w godz. 12-19, zrobisz to sprawnie z pomocą pracowników Urzędu Skarbowego w Gdyni. Przynieś dokumenty niezbędne do wypełnienia rocznego zeznania podatkowego i deklarację PIT za rok 2016. Przychód za 2016 r. stanowi dane autoryzujące.

JAK WYGRAĆ?

MIESZKASZ W GDYNI? Aby płacić podatki w Gdyni nie trzeba być tutaj zameldowanym. Wystarczy tu mieszkać. Zgodnie z przepisami prawa, miejscem rozliczania się osoby fizycznej z podatku (PIT) jest Urząd Skarbowy w mieście zamieszkania (nie zameldowania) podatnika w ostatnim dniu roku podatkowego. Jeżeli zatem ktoś mieszka w Gdyni, mimo że nie jest tu zameldowany, może płacić swoje podatki w jednym z Urzędów Skarbowych w Gdyni.

ROZLICZ PIT W GDYNI. Loteria skierowana jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Gdyni, którzy rozliczając swój podatek dochodowy za 2017 rok, wskażą w deklaracji podatkowej gdyński adres zamieszkania i złożą ją w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych (w dowolny, przewidziany prawem sposób).

ZAREJESTRUJ SIĘ DO 10 MAJA. Rejestracja uczestników – wyłącznie poprzez formularz na stronie www.pitwgdyni.pl – trwa do 10 maja 2018.

I WYGRAJ W LOTERII!! Regulamin loterii na www.pitwgdyni.pl.rozlicz pit wgdyni baner gcwp1_facebook