Ruszyły szkolenia Konkursu Gdyński Biznesplan

850x266

Warsztatami Communication Masterclass, czyli jak dobrze prezentować pomysły biznesowe wystartowały dziś szkolenia drugiego etapu Konkursu Gdyński Biznesplan 2018. Warsztaty poprowadził doświadczony trener komunikacji – Piotr Bucki.

– Podczas szkolenia uczestnicy nauczą się podstawowych zasad dotyczących tego jak konstruować dobre prezentacje, dobre komunikaty. Dowiedzą się jak działa mózg,  jedyny organ, który odbiera naszą komunikację – mówi Piotr Bucki.

Piotr Buckiod 18 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

W kolejnych dniach uczestnicy Konkursu dowiedzą się między innymi jak napisać biznesplan, prowadzić własną firmę, skutecznie sprzedawać w internecie czy zaplanować efektywną reklamę.

Szczegółowy harmonogram szkoleń na stronie.