Sukces na szpilkach – jesienne spotkanie kobiet biznesu

szpilki

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu „Sukces na szpilkach”.

Mentorem spotkania będzie Dorota Karnikowska – współwłaścicielka i dyrektor generalny Hotelu Spa Wieniawa w Rekowie Górnym.  Ukończyła Akademię Morską na wydziale Zarządzania – specjalizacja zarządzanie finansami.  Zainteresowanie finansami stworzyło podstawę do tworzenia biznesu. Z funkcjonowanie firmy, jej organizacją i zarządzaniem zetknęła się w firmie swojego taty zdobywając pierwsze doświadczenia. Po 7 latach pracy   u boku taty rozpoczęła własną drogę do sukcesu budując od podstaw biznes hotelowy.
Ale praca to nie wszystko.  Wytchnieniem od pracy jest Rodzina, pasje – podróże i golf  oraz zaangażowanie w różne kobiece, i nie tylko, przedsięwzięcia. Pani Dorota aktywnie uczestniczy w działalności Klastra Turystyki Zdrowotnej, w Stefie Kobiet Biznesu, w Regionalnej Izbie Przedsiębiorców „Norda”.

Drugi gość spotkania –  Anna Engel – pierwszy akredytowany Trener metody Sześciu Kapeluszy de Bono w Polsce, poprowadzi wykład „Przypadkowy wyraz” stanowiący o myśleniu lateralnym jako narzędziu generowania nieszablonowych pomysłów.

Na zakończenie uczestniczki czeka relaksacyjna niespodzianka przygotowana przez Wiolettę Drankiewicz niezależnej konsultantki jednej z międzynarodowych firm kosmetycznych.

Spotkanie odbędzie się 22 września 2017r. o godz.13.00 w sali 107 ( UM Gdyni ul. 10 Lutego 24).
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy zarówno panie prowadzące działalność gospodarczą, jak i te, które dopiero myślą o własnej firmie.

Zgłoszenia: a.berg@gdynia.pl