Webinar dla przedsiębiorców

Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie online dotyczące restrukturyzacji jako sposobu wyjścia firmy z kryzysu.

Jeśli Twoja firma traci płynność finansową lub obawiasz się, że nie podołasz problemom i w konsekwencji stracisz swój biznes – nie zwlekaj i skorzystaj z rozwiązań, jakie daje Ci restrukturyzacja.
Coraz więcej firm decyduje się na ten krok, gdyż rośnie świadomość przedsiębiorców co do możliwości, jakie daje restrukturyzacja.

Kiedy? czwartek 16.03.2023 godz. 10:00.

Zapisy poprzez stronę www.kroknaplus.pl

Spotkanie poprowadzi Prezes Biznes na Plus, Maria Borycka-Mróz, która codziennie wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem przedsiębiorców.
Biznes na Plus sp. z o.o. stanowi zespół ekspertów z zakresu prawa, finansów i rachunkowości. Od ponad 10 lat świadczy wsparcie prawne dla przedsiębiorców. Pomaga przedsiębiorcom uporać się z trudnościami i finansowymi na terenie Trójmiasta jak i całej Polski. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni. W zakresie działań spółki jest m.in. budowanie świadomości prawnej wśród przedsiębiorców, dlatego cyklicznie organizują spotkania online dla osób, które borykają się z wyzwaniami finansowymi bądź chcą zabezpieczyć swój biznes przed kryzysem.

image_pdfimage_print