fbpixel fbpixel
 
 

Gdyński BiznesMam 6

4 września wystartowała szósta edycja projektu Gdyński BiznesMam skierowanego do mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

BiznesMam ma na celu rozbudzenie i uświadomienie w gdyńskich mamach potrzeby działania i ukształtowania pomysłu na własną firmę. Istotą projektu jest pomoc  w odnalezieniu źródeł motywacji, nauka skutecznej komunikacji i efektywnego szukania klienta i pracownika. Sukcesem poprzednich edycji projektu są otwarte i z powodzeniem prowadzone do dnia dzisiejszego firmy gdyńskich BiznesMam. Na podstawie ich doświadczeń zdobytych w trakcie zakładania i rozwijania swoich działalności gospodarczych w tegorocznej edycji po raz kolejny pojawi się element ‚case study’.

Projekt rozpoczęło otwarte networkingowe spotkanie informacyjne skierowane do kobiet zainteresowanych udziałem w Projekcie, na którym swoje firmy zaprezentowało 6 mam – uczestniczek poprzednich edycji.

Zasadniczym elementem Projektu jest osiem spotkań warsztatowych, które odbywać się będą według harmonogramu od 3.10 do 20.11 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Zajęcia prowadzić będą między innymi psychologowie, trenerzy i doradcy biznesowi, przedsiębiorcy-praktycy oraz wizażystka.

Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać  na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym.
Mając na uwadze komfort pozostałych uczestniczek oraz jak najwyższą jakość zajęć, w spotkaniach mamie może towarzyszyć wyłącznie jedno dziecko do lat dwóch. Opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć sprawuje mama.

Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się na wszystkie z proponowanych warsztatów. Rezultatem tego będzie zwiększenie efektywności spotkań i stworzenie spójnej grupy przedsiębiorczych mam, które mają jeden cel – otwarcie własnej firmy.

Zgłoszenia do Projektu – wyłącznie przez portal evenea.pl: https://evenea.pl/event/482852-62gdynskibiznesmam6/

Udział w projekcie jest bezpłatny.

REGULAMIN PROJEKTU pdf_icon116.png

HARMONOGRAM SZKOLEŃ pdf_icon116.png

Więcej informacji: Magdalena Urban, tel. 58 668 20 23, m.urban@gdynia.pl

WSZYSTKO O PROJEKCIE: https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/pl/gdynia-przedsiebiorcza/gdynski-biznesmam/

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel