fbpixel fbpixel
 
 

Niepowodzenia wpisane są w Sukces

Ostatnie w tym roku spotkanie przedsiębiorczych kobiet pn. „Sukces na szpilkach” odbyło się w piątek 20 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Gościem wydarzenia była Anna Szubert, specjalistka ds. kształtowania wizerunku. Jako ekspert personal brandingu przedstawiła, jakie znaczenie w życiu zarówno osobistym jak i zawodowym, ma właściwie zbudowana własna marka. – Zbudowanie silnej marki osobistej jest elementem niezbędnym do rozwijania kariery i firmy – mówiła. Anna Szubert opowiedziała także o początkach swojej kariery zawodowej i wyczuliła zgromadzone Panie, by w swoim biznesie liczyły się z możliwością poniesienia porażki. – Niepowodzenia są wpisane w sukces – zaznaczyła.
Część szkoleniową spotkania poprowadziła Grażyna Zalewska-Pawlisz, właścicielka firmy Zink Studio. Jej wykład na temat „Budowania relacji w biznesie” wzbudził sporo pozytywnych emocji. Zainspirował obecne Panie, do zastanowienia się nad efektywnym budowaniem właściwych kontaktów zarówno z potencjalnym klientem, jak i pracownikiem oraz otoczeniem, w którym obraca się ich własny biznes.

Spotkania organizowane w ramach projektu „Sukces na szpilkach” są odpowiedzią na potrzebę przedsiębiorczych kobiet do wzajemnego spotykania się, nawiązywania kontaktów biznesowych z innymi właścicielkami firm oraz rozwijania i wzmacniania umiejętności miękkich.
Na kolejne spotkania damskiego biznesu zapraszamy już w przyszłym roku. Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za liczną frekwencję i zaufanie!

Obraz 1497

Obraz 1500

Obraz 1501

Obraz 1504

Obraz 1506

Obraz 1516

Obraz 1518

Obraz 1520

LOGO_ARP_PL

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel